» » » Коагулограма крові з розшифровкою у Києві від igr-lab.com.ua


Незважаючи на свою поширеність і популярність у медичній практиці, далеко не всі пацієнти знають, що таке коагулограмма. Це інформативний, комплексний метод лабораторної діагностики, який дозволяє вивчити і оцінити основні показники гомеостазу. Найчастіше дослідження проводиться у наступних випадках:

 • під час вагітності;
 • при захворюваннях печінки;
 • при наявності патологій судин та імунної системи;
 • у обов’язковому порядку – перед будь-якими оперативними втручаннями.

Розгорнутий аналіз дозволяє визначити найменші відхилення у процесах згортання крові, підібрати найбільш ефективну схему лікування для попередження кровотеч, утворення тромбів і інших небезпечних ускладнень.

Під час вагітності або до операції коагулограма здається з метою оцінки ризику розвитку кровотечі або тромбоутворення.

Не буде зайвим проведення аналізу у жінок з декількома викиднями у анамнезі, у пацієнток з варикозним розширенням вен, після перенесених інфарктів та інсультів, в разі занадто рясних менструальних кровотеч, а також тривалому використанні гормональних контрацептивів.

Для розшифровки результатів аналізу слід звернутися до лікаря. Необхідні показники гомеостазу, які слід оцінити під час аналізу, також призначає лікуючий лікар.

Як підготуватися до аналізу?

Обов’язкова умова – забір крові на аналіз проводиться натщесерце. Перерва між забором матеріалу для дослідження і останнім прийомом їжі не повинна бути менше 8 годин. Якщо пацієнт приймає лікарські препарати, слід попередити про це лаборанта.

Як матеріал для дослідження виступає венозна кров.

Вартість аналізу залежить від клініки, а також застосовуваних технологій, якості використовуваних видаткових матеріалів. Середній час на виконання дослідження – 1-2 діб.

Де здати коагулограму у Києві?

«Медичний центр ІГР» в Києві пропонує точну лабораторну діагностику. У нас у лабораторії igr-lab.com.ua ви можете здати коагулограмму в будь-який зручний час без попереднього запису і отримати розшифровку дослідження, записавшись на прийом до фахівця. Лабораторну діагностику проводять кваліфіковані лаборанти з багаторічним досвідом роботи за допомогою сучасного лабораторного обладнання, імпортних витратних матеріалів та якісного обладнання. Ціни на послуги надані на сайті клініки. Також ви можете отримати необхідну консультацію, зв’язавшись з представниками медичного центру по телефону.

Переваги лабораторної діагностики у IGR LAB

 • доступні ціни та висока точність результатів діагностики;
 • оперативність виконання аналізів – точні терміни отримання результатів ви дізнаєтесь під час відвідування клініки і забору матеріалу для дослідження;
 • уважне ставлення до кожного пацієнта;
 • повна конфіденційність – про причини вашого візиту до медцентру не впізнають сторонні особи;
 • комфортні умови перебування у клініці;
 • можливість отримання результатів аналізу у електронному вигляді;
 • розшифровка результатів аналізу кваліфікованими лікарями вищої категорії.